hallo hallo,vandaag alweer 32 weken!!
en nu dus ook al 17 injectie's achter de rug!! nog 4 te gaan...
wel veel onzekerheid gehad de afgelopen weken,veel angst en spanning zal het wel zal het niet maar voorlopig zit ons mannetje nog druk te zijn in me buikje.
wel heb ik nu iets meer rust nu dat ik de 32 weken voorbij ben,weet nu als hij komt dat de kansen heel groot voor hem zijn en het dan meer aankomen en groeien is. ik ben nu me andere 2 zwangerschappen voorbij en dat voelt ook heel goed het kan dus wel :-)
heb nu wel veel last van me rug en me buik maar dat hoorde er allemaal bij zondag slijm verloren maar ook dat was niks alles zat maandag nog pot dicht,en de gyn zei ook je komt nu in een periode dat de dingen die je voelt niet kent omdat je nog niet zover gekomen bent,maar als ik twijfelde moest ik gewoon weer komen en dan keken ze weer naar alles al was het maar om mij gerust te stellen.
wel heb ik sinds zondag mega druk op me doos, dat voelt niet echt lekker denk afentoe dat het begonnen is maar dan denk ik ook nee heb geen weeén dus zal wel niks zijn haha de gyn zei ook slijm verlies kan zolang er maar geen vocht verlies of bloedverlies bij komt of in zit,daar hou ik me dan maar aan vast haha hij was weer een stukje verder ingedaald en woog nu 1445 gram dus precies mooi op de lijn van zijn curve het word geen grote baby maar ook werd er bij gezegt dat ze er 10 tot 15 % naast zitten dus het blijft een schatting.
voor e rest gaat het hier z'n gangetje we hebben nog wel 4 pups in de aanbieding dus als iemand intresse heb dan hoor ik het wel ;-)
liefs johanna
reacties (0)